Segafredo intermezzo

Segafredo intermezzo – czym jest?

Segafredo intermezzo to mieszanka składająca się z ziaren Arabici i Robusta. Idealnie dobrane proporcje podkreślają charakterystyczny smak napoju. Pijąc tę kawę, można wydobyć jej naturalną moc. Segafredo intermezzo pobudzi każdego pysznym smakiem na początku dnia, dzięki zawartości robusty – tym samym wpływa na dużą zawartość kofeiny. To jedna z najbardziej popularnych mieszanek niemal na całym świecie. Rozbudzi zmysły niemal każdego. To świetny sposób na poranne rozbudzenie się.

Kawa z charakterem i jej zastosowanie

Kawa pięknie pachnące segafredo intermezzo charakteryzuje się wyrazistym charakterem. Warto zwrócić uwagę, iż jest ona zbalansowana i średnio palona. To wszystko wpływa na intensywny smak z dodatkiem dużej zawartości kofeiny. Ta kawa jest szczególnie zalecana do kaw mlecznych. Można na jej bazie stworzyć cappuccino albo cafe latte.

Segafredo intermezzo można parzyć w automatycznym ekspresie. Zdumiewająco sprawdzi się ona też w ekspresie kolbowym. Miłośnicy francuskiej praski mogą także spełnić swoje oczekiwania wybierając ten typ kawy. Zarówno ekspres przelewowy także idealnie sprawdzi się do przygotowania w nim tej kawy. Przyrządzając segafredo intermezzo we włoskim czajniczku można uzyskać wręcz oszałamiające efekty. Mimo wszystko, do tej kawy nie trzeba posiadać specjalnych urządzeń. Bez obaw można ją przygotować nawet parząc w tradycyjny, domowy sposób.

Podsumowanie

Producentem kawy segafredo intermezzo jest Masimo Zanetti. Ta firma jest bardzo dobrze znana w wielu krajach. Produkuje się ją w palarni Sesto di Rastignano. Wraz z upływem czasu, Zanetti staje się coraz bardziej popularny też w innych miejscach na świecie. Segafredo intermezzo to jedna z popularnych mieszanek wywodzących się z włoskiej palarni. Warto ją wypróbować, aby pobudzić swoje kubki smakowe. Ta kawa pobudzi każdego nawet po ciężko spędzonej nocy. Zdecydowanie każdy smakosz kaw powinien również ją wypróbować. Produkt zawiera 1 kg, zatem jedno opakowanie wystarczy na dłuższy czas użytkowania.